2026-03-06 10:25
Генштаб: по состоянию на 6 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 271 350 солдатРоссийская армия несет значительные потери в войне против Украины.
Экономика
2020-09-24 11:48
Певне послаблення гривні у вересні зумовив попит на валюту з боку імпортерів. Про це повідомили у пресслужбі НБУ.
"Валютна політика не змінюється. Курс формується ринком, а ми лише згладжуємо надмірні коливання як в один, так і в інший бік. У серпні пропозиція валюти була більшою за попит. Тому курс гривні зміцнювався, а НБУ поповнював резерви. У вересні попит на валюту зріс з боку імпортерів. Це зумовило певне послаблення гривні", - вказали у НБУ.
У регуляторі зауважили, що для згладжування коливань НБУ відновив інтервенції з продажу валюти.
"Фундаментального тиску на гривню немає. Є значна пропозиція валюти з боку експортерів. У жовтні–листопаді пропозиція валюти, ймовірно, зросте завдяки продажам аграріїв", - вели далі у Нацбанку.
"У разі розвороту ринку НБУ не має наміру штучно стримувати укріплення гривні", - наголосили у регуляторі.
Нагадаємо, на 24 вересня 2020 року офіційний курс гривні встановлений на рівні 28,18 грн/дол.
Источник: vchasno.info
Новости по теме:
2026-03-06 10:25
Генштаб: по состоянию на 6 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 271 350 солдатРоссийская армия несет значительные потери в войне против Украины.
2026-03-05 09:28
Генштаб: по состоянию на 5 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 270 400 солдатРоссийская армия несет значительные потери в войне против Украины.
2026-03-04 09:28
Генштаб: по состоянию на 4 марта общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 269 500 солдатРоссийская армия несет значительные потери в войне против Украины.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!