2024-03-23 08:55
Ситуация на фронте сегодня 23 мартаВ Украине на фронте в течение суток произошло 69 боевых столкновений. Враг активно пытается наступать на Новопавловском и Авдеевском направлениях
Мир
2020-06-26 10:08
Держсекретар США Майк Помпео заявив, що США розглядають Росію як серйозну загрозу. У той же час, Європа повинна збільшити рівень власної відповідальності за свою оборону.
Про це пише "Голос Америки".
Помпео заявив, що будівництво за участю Німеччини російського трубопроводу "Північний потік-2" йде врозріз з принципами безпеки Європи.
"Ми вважаємо Росію серйозною загрозою", - сказав держсекретар.
Він додав, що якщо країни Європи, і зокрема Німеччина, витрачають на свої оборонні витрати менше, ніж передбачені статутом НАТО 2% від національного ВВП, то це говорить про те, що Берлін не сприймає російську загрозу так само серйозно, як США.
Держсекретар зазначив, що будівництво ж "Північного потоку-2", який повинен буде качати російський природний газ по дну Балтійського моря до Німеччини, збільшує залежність Федеративної республіки від Росії.
"Значна частина енергії Німеччині буде тепер пов'язана з Росією настільки глибоким і фундаментальним чином, що у Володимира Путіна, який, ймовірно, залишиться при владі протягом досить довгого часу, буде можливість, реальна можливість, завдати істотної шкоди Німеччини, якщо він вирішить це зробити", - упевнений Помпео.
Источник: vchasno.info
Новости по теме:
2024-03-23 08:55
Ситуация на фронте сегодня 23 мартаВ Украине на фронте в течение суток произошло 69 боевых столкновений. Враг активно пытается наступать на Новопавловском и Авдеевском направлениях
2022-06-28 12:03
Moody's подтверждает дефолт россии по внешнему долгуМеждународное рейтинговое агентство Moody's подтвердило в понедельник, что россия вошла в дефолт по внешнему долгу ввиду неспособности делать процентные платежи, вызванной западными санкциями после ее вторжения в Украину.
2022-06-17 16:37
Украина вводит визовый режим для россиянУкраина с 1 июля вводит визовый режим для граждан россии.
Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите некорректный текст и нажмите Ctrl+Enter - так Вы поможете нам улучшить сайт. Спасибо!